Zyrtarja e LSI 'shpërthen' kundër Ramës: Larg duart e gojën tënde të ndyrë nga njerëzit e LSI, ti njeri i droguar dhe i orgjive

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:18 13-01-2018 Zyrtarja e LSI 'shpërthen' kundër Ramës: Larg duart e gojën tënde të ndyrë nga njerëzit e LSI, ti njeri i droguar dhe i orgjive

E njohur për deklaratat e saj shumë të ashpra, këshilltarja e LSI, Elona Guri ka reaguar për sulmin që bëri kryeministri Rama ndaj LSI.

Në një postim në rrjetet sociale, Guri shkruan shumë e revoltuar dhe me terma ofendues ndaj kryeministrit.

Ajo i kërkon atij që mos të flasë dhe të merret me njërzit e LSI, pasi përgjigjen do ta marrë shumë shpejt nga qytetarët.

Më poshtë reagimi i plotë i Elona Guri: 

Screenshot_24.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092999935150146
array(1) { ["section"]=> string(130) "zyrtarja-e-lsi-shperthen-kunder-rames-larg-duart-e-gojen-tende-te-ndyre-nga-njerezit-e-lsi-ti-njeri-i-droguar-dhe-i-orgjive-106470" }